Start

UsługiDesigned by:

Witamy na stronie firmy DATELNET.


Firma DATELNET powstała w 2004 roku prowadząc działalność na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod nr 414942 . Realizujemy usługi dla wszelkich klientów wykonując instalacje i systemy ułatwiające obsługę urządzeń w firmie domu lub budynku,  obsługując różnorodne zadania z zakresu elektroenergetyki, teletechniki oraz informatyki.


DATELNET świadczy także usługi kompleksowej realizacji inteligentnych domów w nowych inwestycjach oraz modernizowanych budynkach w zakresie instalacji: elektrycznych, telewizji dozorowej, systemów alarmowych oraz teletechnicznych i informatycznych.


Wykonujemy pomiary sieci strukturalnych na potrzeby certyfikacji sieci LAN miernikiem DSX 5000


DSX 500


W razie zainteresowania prosimy o kontakt:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Współpracując z producentami sprzętu oraz projektantami zapewniamy pełną integrację wszystkich systemów i instalacji w inteligentnym budynku.


Celem naszej firmy jest:

Stworzenie dla Państwa nowoczesnego inteligentnego budynku - domu , przytulnego, wyjątkowo komfortowego i w pełni bezpiecznego.


Zapraszamy do współpracy

zespół DATELNET