Start Instalacje inteligentne

UsługiDesigned by:

Instalacje Inteligentne

 

Systemy Instalacji Inteligentnych budowane są w celu zmniejszenia kosztów ogrzewania, oszczędności energii oraz większej wydajności i większego komfortu, czyniących pobyt i życie w budynkach bezpieczniejszym i bardziej komfortowym. Dla większego bezpieczeństwa i komfortu wszystkie systemy są zintegrowane i sterowane przez jeden system.


Systemy takie mają wiele zalet.


Już podczas wejścia do budynku system włącza automatycznie światło na wcześniej ustalonym poziomie natężenia, podnosi temperaturę wyznaczonych pomieszczeń do poziomów ustalonych wcześniej (w każdej strefie inna temperatura ) np. temperatura w salonie 22o, jadalnia 20o, kuchnia 20o, gabinet 23o, sypialnia 18o, włącza ulubioną muzykę lub program telewizyjny, w każdym pomieszczeniu obiektu może być inna ulubiona przez danego użytkownika muzyka lub program telewizyjny,  sterowane z panelu dotykowego lub kontrolera na ścianie. System monitoruje i reguluję temperaturę, oświetlenie również podczas nieobecności użytkowników.

Podczas wyjścia z budynku jednym przyciśnięciem klawisza system wyłącza oświetlenie w całym budynku, zamyka rolety w oknach, sprawdza czy wszystkie okna i drzwi zostały zamknięte, obniża temperaturę do wartości ustalonych wcześniej. Automatycznie załącza zraszanie ogrodu w zaprogramowanym wcześniej czasie, włącza oświetlenie zewnętrzne po zapadnięciu zmroku lub o określonym czasie.

 

W systemach instalacji inteligentnych możemy kontrolować i sterować wszystkimi instalacjami w budynku, również za pośrednictwem Internetu.


A wszystko po to by zwiększyć komfort życia użytkowników.

 

 

 

Serwis w rozbudowie zapraszamy wkrótce po więcej informacji.